هلدینگ صنایع کوچک هرمزان

هلدینگ صنایع کوچک هرمزان

چسب چوب هرمزان

چکیده : چسب چوب بر پایه هموپلیمر پلی وینیل استات می باشد. و پس از خشک شدن فیلم شفاف با قابلیت رنگ کاری تشکیل می­دهد. قابلیت مخلوط شدن با انواع رنگ پلاستیک و آب به هر میزان را دارد.

چسب چوب هرمزان

چسب چوب بر پایه هموپلیمر پلی وینیل استات می باشد. و پس از خشک شدن فیلم شفاف با قابلیت رنگ کاری تشکیل می­دهد. قابلیت مخلوط شدن با انواع رنگ پلاستیک و آب به هر میزان را دارد.

کاربردها

چسب چوب هرمزان جهت اتصال چوب به چوب، نئوپان سخت و نرم، ورق باکلیت و تخته­ های روکش به چوب، جهت لمینه کردن کاغذ و مقوا و پارچه از جنس PVC روی چوب و سازه ­های چوبی مانند درب و پنجره به کار می­رود. این چسب جهت لمینت کردن انواع چوب­ های نرم و سخت و نامتعارف به کار می­رود .و مناسب جهت انواع سازه­ های چوبی مانند اتصالات انگشتی، دم چلچله ­ای، فاق و زبانه و تاندونی جهت کاربردهای درون ساختمان مانند درب و پنجره و کابینت و مبلمان جهت مصارف داخل ساختمان می­باشد.

خواص فیزیکی

این چسب از چوب قوی­تر می­باشد و جهت کاربردهای درون ساختمان تولید شده است. سرعت خشک شدن آن بالا است و پس از خشک شدن فیلمی کمی مات ایجاد می­کند که قابلیت رنگ آمیزی دارد. این محصول عاری از حلال­های آلی است. پوشش دهی آن m24-2 به ازای هر کیلوگرم چسب در حالتی که هر دو سطح آغشته شوند می­باشد. عمر انبارداری آن 24 ماه پس از تولید است و پس از باز شدن درب آن زمان نگهداری وابسته به شرایط نگهداری می­باشد و جهت عمر بیشتر بهتر است درب آن را محکم ببندید و در دمای بین C°21-10 نگهداری کنید.

آمادگی سطح

سطوحی که به یکدیگر چسبانده می­شوند بایستی تمیز، خشک و عاری از گرد و غبار باشند. مطمئن شوید که اتصال به خوبی در جای خود قرار گرفته است. چوب­های چربی گرفته را قبل از اتصال توسط تینر فوری چربی زدایی کنید. برای نتیجه گیری بهتر می­توانید از محصولات بن­دار که به این منظور تولید می­شوند استفاده کنید.

طریقه مصرف

شرایط عملکرد : بهترین دمای کاربری این چسب بین C°25-5 و رطوبت نسبی %55 جهت جلوگیری از ایجاد حباب در فیلم چسب است. دمای چسب و جسم بهتر است یکسان و نزدیک دمای محیط و ترجیحا بین  C°21-8 باشد تا بهترین نتیجه حاصل شود. لایه نازکی از چسب را توسط برس یا ابزار دیگر روی یکی یا هر دو سطح بمالید. از ابزار آهنی استفاده نکنید چون زنگ زدگی باعث زرد شدن چسب می­گردد. چند دقیقه اجازه دهید تا چسب جذب چوب شود و سپس در طول زمان حداکثر 8 دقیقه اتصالات را به یکدیگر وصل کنید و تحت فشار قرار دهید فشاری که توصیه می گردد kg/cm² 5-2 در دمای C°21 و به مدت حداقل 50 دقیقه می­باشد. زمان گیرایی این چسب 8 دقیقه می­باشد. این چسب در حالت مرطوب با آب شسته می­شود و در صورتی که خشک شده باشد بایستی به روش­های مکانیکی آن را پاک کرد. درصورت لزوم می­توانید چسب را توسط آب رقیق کنید.

چسب چوب
هلدینگ صنایع کوچک هرمزان

هلدینگ صنایع کوچک هرمزان

محفل آریائی تان طلائی، دل های تان دریائی
شادی های تان یلدائی، مبارک باد این شب اهورائی . .