هلدینگ صنایع کوچک هرمزان

هلدینگ صنایع کوچک هرمزان

چسب صنعتی دو جزئی
چسب صنعتی دو جزئی
Slide

هلدینگ صنایع کوچک هرمزان

لیوان و ظروف یکبار مصرف کاغذی

ظروف یکبار مصرف آلومینیومی
Slide

هلدینگ صنایع کوچک هرمزان

لیوان و ظروف یکبار مصرف کاغذی

ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

محصول ایرانی ، کیفیت جهانی

شرکت پویش پلیمر شیمی هرمزان

شرکت پویش پلیمر شیمی هرمزان تولید کننده ظروف یکبار مصرف و لیوان های کاغذی یکبار مصرف با کیفیت  در سایز ، رنگ و طرح های سفارشی.  قابل استفاده در مراسمات ، مهمانی ها و اقلام تبلیغاتی شرکت ها و موسسات 

ساختار لیوان کاغذی هرمزان

گونه ای جدید از لیوان های یکبار مصرف،  لیوان های کاغذی هستند. که از داخل معمولا با موم و یا پلاستیک پوشش داده شده اند. تا بدین سبب از نشت و عبور مایعات و نوشیدنی درون لیوان جلوگیری به عمل آید. همچنین نسبت به نوع پلاستیکی گرمای کمتری را از خود عبور می دهد. تا از نارحتی دست افراد با برخورد حرارت زیاد نوشیدنی جلوگیری شود. در ساختار لیوان کاغذی , از کاغذ کاملا بهداشتی از جنس پلی آتیلن  با گرماژ 210 تا 280 در ابعاد مختلف تهیه می شود با اینکه قیمت این نوع نسبت به جنس پلاستیکی کمی گرانتر است. اما همرا با دو ویژگی بسیار مهم همراه است. اول اینکه برخلاف نوع پلاستیکی قابل باز یافت بوده و به طبیعت آسیب نمی رساند. و اینکه ریختن نوشیدنی های داغ درون لیوان پلاستیکی کمی از ساختار لیوان با نوشیدنی ترکیب شده و سرطان زا می باشد.

شرکت پویش پلیمر شیمی هرمزان

محصول ایرانی ، کیفیت جهانی

لیوان های کاغذی یکبار مصرف هرمزان

 • قابل بازیافت بوده در طبیعت تجزیه می شوند .
 • برخلاف لیوان های پلاستیکی برای سلامتی مضر نیستند.
 • قابلیت تحمل بالا در مقابل حرارت و نوشیدنی های داغ
 • طرح ها و نقش های گوناگونی را می توان روی آن چاپ نمود .
 • از لحاظ اقتصادی به صرفه تر هستند.
 • طراحی زیبا و استفاده از اسانس های رنگی خوراکی
 • تنوع رنگ ، طرح ، نقش
 • قابل استفاده در پروژه های تبلیغاتی
 • عدم استفاده از مواد شیمیایی
 • تحمل دمای بالای  90 درجه سانتیگراد

ویژگی های لیوان های کاغذی یکبار مصرف هرمزان

عدم استفاده از مواد شیمیایی

تحمل دمای بالای 90 درجه

قابل بازیافت در محیط زیست

لیوان کاغذی تبلیغاتی هرمزان

 • چاپ لیوان های یکبار مصرف به طور کلی به دو صورت عمومی و اختصاصی انجام می شود. در چاپ لیوان های یکبار مصرف تبلیغاتی نوع کاغذ استفاده شده در آن به صورتی است که هر طرح و نوشته ای روی آن چاپ می شود.طرح تبلیغاتی سازمان یا ارگان خاص یا لوگوی شرکت که بنا به درخواست مشتری طرح مورد نظر بر روی لیوان چاپ می شود .
 • از لیوان های کاغذی تبلیغاتی می توان در کافی شاپ ، فست فود و رستوران های بزرگ ، بیمارستان و ادارات و شرکت های دولتی و خصوصی استفاده کرد .این دسته از لیوان های کاغذی ارزش تبلیغات بالایی دارد و با هزینه بسیار کم می توان در جلسات و سمینارهای رسمی و تشریفاتی از آن ها استفاده کرد.

تاریخچه لیوان یکبارمصرف

اختراع کاغذ به قبل از میلاد مسیح می رسد. بر طبق اسناد و شواهد به دست آمده ساختار لیوان کاغذی به امپراطوری چین باز می گردد. که توسط طراحان چینی در ابعاد و اندازه های مختلف همچنین با کشیدن نقش های زیبا بر روی آن از این وسیله برای نوشیدن چای مورد مصرف بود .

اما در قرن بیستم این محصولات کاغذی بیشتر مورد توجه قرار گرفتند. از آنجا که در سال 1908 پرفسور AlViN davison مقاله ای با عنوان ( مرگ در میان لیوان های نوشیدنی مدارس) منتشر کرد.

در اماکن عمومی استفاده از لیوان های شیشه ای باعث آلودگی و بیماری های همه گیر می شد. در سال 1908 قانون ممنوعیت استفاده از لیوان های مشترک تصویب و دوران تازه ای برای مصرف از لیوان های  کاغذی آغاز شد .

هلدینگ صنایع کوچک هرمزان

هلدینگ صنایع کوچک هرمزان

محفل آریائی تان طلائی، دل های تان دریائی
شادی های تان یلدائی، مبارک باد این شب اهورائی . .